Saha Sevkiyat Programı

Servis ve Sahada Satış 

       Webticari Saha Satış Otomasyonu, işletmelere sahada satış, pazarlama, teslimat, tahsilat, stok ve sipariş kontrolü, hızlı satış ve hizmet  imkanı sunuyor. Saha satış otomasyonunun sağladığı hızla işletmeler; stok kontrollerini doğru biçimde yapar ve stoklarını verimli olarak kullanırken satış işlemlerinin her noktasında verim artışı elde edebilir. Fırın yönetiminde webticari tam bir otomasyon içinde işlem görür. Alınan siparişleri Depo hareket fişi ile araçlara gönderebilir, Depo taşıma irsaliyesi ile araçtaki ürünü bir irsaliye olarak yazdırıp, pda kullanıcısına teslim edebilirsiniz. 

 

   Saha Sevkiyat Programı   Saha satış otomasyonunun online kullanımı sayesinde işletmeler sahadaki personel ile işletme merkezi arasında veri alışverişi imkanına kavuşuyor. İşletmelerin sipariş toplama ve satış işlemlerine hız, kalite, doğru ve zamanında işlem katan saha satış otomasyonu, aynı zamanda personel, araç ve masraf tasarrufu anlamına gelmektedir.

 

 

Üretim, Malzeme ve Depo Takibi

Günlük üretilen ürünler listesi, Üretilen ürün miktarı, Sevkiyatla toptan satışların üretim ekranından takibi, Alınan iadelerin takibi, Bayat takibi, Tezgah satış takibi, Tezgahtan bayiye toptan satış imkanı, Üretilen ürünlerin birim maliyet hesabı, Terazi satışlarının üretim ekranından takibi, Tezgah kasanını günlük kasaya aktarım imkanı, Ürünleri kategorilere göre gruplama imkanı, Üretim ekranında ürünlere ve yapılan işleme göre gruplama imkanı, Üretim ekranını ve bilgileri kullanıcıya özel hale getirme.

 

Günlük Kasa Takibi 

Tahsilat ve ödemelerin takibi Alınan çeklerin kasa ekranından takibi Sevkiyattan gelen tahsilatların günlük kasaya otomatik aktarımı Tezgah satışlarının günlük kasaya aktarımı Kasa masraf tiplerini seçerek giriş yapma Günlük kasadan ana kasaya aktarım Günlük hesabın günlük kasada bağlanması Gelir gider takibi.

 

Tedarikçi Hesap Takibi

Mal veya hizmet aldığınız firmaların borç, alacaklarının takibi. Ekstre dökümü Excele aktarım.

 

Personel Takibi

Personele günlük, haftalık, aylık hak ediş hesaplama Puantaj takibi Personel avans ve ödemelerinin takibi..

 

Çek/Senet Takibi

Kendi çek defterinizi oluşturma Müşteri senet ve çeklerinin takibi Tahsile çek çıkışı Çek ciro Çek ödeme takibi Çeklerin kasadan tahsili İptal işlemleri .

 

İrsaliye ve Fatura İşlemleri

 Miktarlı miktarsız irsaliye kesme Dağıtım birimine göre irsaliye kesme Tüm satışları irsaliyeleştirme Günlük irsaliye listesi Kesilen irsaliyelerin ister 7 gün bazında, istenirse iki tarih arasında topluca veya bayi bazında faturalandırılması. Dağıtım birimine göre faturalaştırma Ana bayiye göre faturalaştırma Satınalma irsaliye girişi Satınalma fatura girişi İade faturası girişi.

 

Saha Satışta Diğer Yapabilecekleriniz...

El terminalı ile sevkiyat ve saha satış yönetimi

El terminali üzerinden depo takibiSaha Sevkiyat Programı

El terminali ile sipariş alma

El terminali ile iade takibi

El terminali ile tahsilat

El terminali üzerinden ürün sevk takip ve yönetimi

El terminaline ve el terminalinden bilgisayara otomatik aktarımı

El terminali ile sipariş alma ve bilgisayarlara aktarma

El terminalinden teslim fişi oluşturma

El terminali ile serbest fatura kesme imkanı

Satış anında araçta irsaliye ve fatura yazdırma ve teslimi

El terminalinden promosyon takibi

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı